Вездеход - клуб путешественников

Previous Entry Share Next Entry
наша подорож (Будапешт 2012)
verkoviva wrote in vezdehod_ua
Говорять, що в Будапешт закохуються - я згоден! і хоч були ми там 1 день, встигли мало, але спогади лишились дуже приємні. Дуже гарне місто, дуже гарні люди, зрозуміти яких на їх мові нереально. Але якщо в них щось запитати - вони зі всіх сил стараються допомогти. Багато гарної архітектури, прекрасні зелені скульптури по всьому місту, на які можна дивитися годинами, і про кожну слухати цікаві історичні моменти.
Після екскурсії і поселення в готель, ми вирішили поїхати в термальні купальні. Добиратись нам прийшлось на трамваї, і тут сталась одна невеличка неприємність - білети в трамваях не продаються! На зупинках стоять апарати, але там треба купувати за металеві копійки, яких в нас не було. Тому ми пішли в магазин щоб купити якусь дрібничку і отримати копійки, але коли ми просили в продавчині копійки, вона зрозуміла що нам треба, і запропонувала білети не трамвай! Виявляється білети там продаються у продуктових магазинах!
Купальні лишили нас в захваті, враховуючи, що це була автобусна екскурсія - то перепробувати всі види водного масажу - було саме те що треба. Але все це ви побачите тут.
http://verkopodorozh.blogspot.com/2012/10/2012_14.html
1830

?

Log in

No account? Create an account