tanenkaa (tanenkaa) wrote in vezdehod_ua,
tanenkaa
tanenkaa
vezdehod_ua

Наша вездеходівська казкова норвезька подорож.

«Но если все будут смотреть на мир таким, каким он есть,
кто будет смотреть на мир таким, каким он должен быть?»

Дон Кихот

            Ми були в Норвегії. Так, тепер я з впевненістю можу сказати ми були в Норвегії. Ми відчували подих гір і стрімкий вир річок, бачили небо та чули спів птахів, ми насолоджувались зорями та мріяли про новий світ.

            А ще перед початком подорожі я думала, що буде так важко, що я буду чекати кінця гірської частини з нетерпінням, і що тільки в містах можна побачити справжню країну. От безглуздя. Коли ми після дев’яти днів походу спускались з гір і я побачила першу машину, на очі навернулися сльози. Це відчуття, певно, добре знайоме тим, хто ходить в гори. Тепер воно знайоме і мені. 

01У нас було багато речей. Але що таке багато речей? Коли ми йшли, я чітко усвідомила «Ти несеш на плечах стільки їжі, одягу та інших необхідностей, що вистачить на два тижні. Як мало нам насправді треба.» Захотілось приїхати і повикидати весь мотлох…


02
Іноді на мостах хитались ноги. Але швидше від захоплення красою.


03
А це наш шеф) Ну…вже зрозуміло, що атмосфера була веселою!04

05
На привалах ми бачили прекрасні сни…


06

07
… А наші фотографи в цей час зовсім не відпочивали. Вони такі цікаві задля хорошого фото і вдалого ракурсу ладні на все J

08
А ще ми літали, уявляєте?


09
А вода! Яка там чудова вода! І її так багато… навіть доводилось переходити річки. Враження залишаться на довго (з мокрими черевиками потім ходити  особливий досвід;). 


10
А ще ми купались. Ну якщо це можна так назвати. Температура води дозволяла зайти у воду і через 5 секунд вийти. Це для дівчат. Наш герой – пан Микола,який тримався на воді найдовше.

11
Але і ці кілька секунд заворожують… Краса нейовірна. 


12
А це наша група у повному складі. Всі такі різні, але такі згуртовані. Дякую вам за цей чудовий похід і за те, що відкрили для мене цю красу. 


13
Наші лицарі завжди допомагали дамам. І рюкзаки подавали і підтримували. Такі молодці! 


14
І звісно річки ми переходили з їхньою підтримкою. 


15
А сніг! Сніг в серпні це прекрасно! Взагалі Норвезькі гори чудові.. один день ідеш і навколо зелень, літо, ночуєш на величезній поляні, всіяній травою. А на наступний день вже сніг і лід. І ти усвідомлюєш, що пройшов цей шлях, що см дійшов сюди.


16

17
Ми бачили справжніх гірських оленів! Вони величні. Це не можливо з чимось порівняти. 


18
Ще в поході у нас було два дні народження і святкування весілля. Робили торт, надували кульки, дарували подарунки! Як чудово розділяти з друзями радість.


19
Паром. Повернення до цивілізації. Граємо в павутинку і насолоджуємось! У нас попереду ще так багато подорожей...

Subscribe

 • кипр. монастырь киккос.

  Оригинал взят у verkoviva в кипр. монастырь киккос. небольшой фотоотчет в виде слайд-шоу. здесь.

 • кіпр 2012. монастир Кіккос.

  Оригинал взят у verkoviva в кіпр 2012. монастир Кіккос. дорога до монастира виявилась дуже важкою. високо в горах - постійні серпантини.…

 • В Черновцы - за чудесами!

  Приближался 2012 Новый год, а с ним - неизменное и неискоренимое ни годами, ни житейскими заботами совершенно детское и искреннее ожидание чудес.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments